JOTRA-Logo-sort-web

Kontakt oss

 Sentralbord: 404 99 000

  • Send e-post:

 For generelle henvendelser: mail@jotra.no

 For henvendelser vedrørende transporttjenester: booking@jotra.no

 For henvendelser om å jobbe i Jotra: jobb@jotra.no

Jotra-J-3-5%
Jotra-bil-for-web

VÅRT TEAM

Frank Johnsen - Daglig leder / Eier

Frank
Johnsen

Daglig leder / Eier
982 94 222
frank@jotra.no
Robert Røhmen -Transportleder / Eier

Robert
Røhmen

Transportleder / Eier
982 94 211
robert@jotra.no
Liv Ulleberg - Administrativ leder

Liv
Ulleberg

Administrativ leder
982 94 217
liv@jotra.no
Kristoffer Louie Johnsen - Befrakter

Kristoffer
Louie Johnsen

Transportkoordinator
922 46 200
kristoffer@jotra.no
Fredrik Strømme - Befrakter

Fredrik
Strømme

Transportkoordinator
479 23 400
fredrik@jotra.no
Espen Abrahamsen - Transportkoordinator

Espen
Abrahamsen

Transportkoordinator
472 88 668
espen@jotra.no
Stian Thanem - Transportkoordinator

Stian
Thanem

Transportkoordinator
982 94 215
stian@jotra.no
jotra-ansatt-300x300

Eva
Johnsen

Regnskap
982 94 220
eva@jotra.no

Ingen oppdrag for små og ingen for store /

Kontakt oss

Jotra AS
Pir II 10
7010 Trondheim

Telefon: 404 99 000

E-post: mail@jotra.no